Rozbudowa zakładu produkcyjnego w Gałkówce k/Miastkowa

Miło nam poinformować, że dobiega końca rozbudowa naszego zakładu produkcyjnego w Gałkówce (15 km od Łomży), gdzie stanęła już zupełnie nowa, zbudowana od podstaw hala produkcyjna. Obecnie mają tam miejsce ostatnie prace wykończeniowe przed formalnym oddaniem budynku do użytku.

Sama inwestycja przysporzy łącznie firmie ponad 3 500 m2 przestrzeni produkcyjnej. Wewnątrz nowego budynku zostały rozmieszczone m.in. nowe stanowiska spawalnicze oraz dział maszyn CNC (lasery, plazmy). W związku z budową hali firma zainwestowała również w zakup i wdrożenie nowych robotów spawalniczych, a dział technologiczny wzbogacił się o laserowy skaner, który wykorzystuje obecnie w procesie projektowania mocowań.

Zarówno nowa hala produkcyjna, jak i wspomniane inwestycje towarzyszące przyczynią się do znacznego zwiększenia dotychczasowych mocy wytwórczych zakładu, dzięki czemu podniesione zostaną standardy jakości wytwarzanego osprzętu i maszyn, jak również tempo realizacji zamówień. Liczymy, że oba te elementy przyczynią się do jeszcze lepszej współpracy z naszymi partnerami handlowymi i pozytywnie przełożą się na osiągane wspólnie wyniki.

zakład produkcyjny