AGRO SHOW 2019 za nami

Za nami XXI edycja AGRO-SHOW w podpoznańskich Bednarach. To największa impreza wystawiennicza branży rolniczej w naszej części Europy, gdzie Metal-Technik od lat jest w gronie wystawców.

Jej tegoroczną odsłonę możemy z pewnością zaliczyć do udanych, a to za sprawą wszystkich, którzy zdecydowali się nas odwiedzić w dniach 19-23 września br. na stoisku 256, które było o połowę większe niż w poprzedniej edycji. Frekwencja dopisywała. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za żywe zainteresowanie, ciepłe słowa których nie brakowało, jak również wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszego osprzętu i maszyn. Możemy zapewnić, że te ostatnie zostały skrupulatnie odnotowane a ich analiza pozwoli nam przygotować jeszcze lepszą ofertę na nowy sezon.

W tym roku zdecydowaliśmy się wystawić 25 pozycji spośród naszego katalogu produktów. Nie mogło wśród nich zabraknąć naszego znaku rozpoznawczego – ładowaczy czołowych. To właśnie Bednary wybraliśmy jako miejsce miejsce premiery największego jak dotąd modelu z serii Tytan oznaczonego numerem 04. Maszyna ta, zaprojektowana została z myślą o naprawdę ciężkich zadaniach, a nominalny udźwig 2000 kg oraz bardzo wytrzymała konstrukcja pozwolą jej spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników ciągników o dużej mocy.

Uzupełnieniem ładowaczy był oczywiście osprzęt. Różnego typu chwytaki, łychy, krokodyle i łycho-krokodyle to tylko niektóre spośród pozycji w ofercie, jakie można było zobaczyć „na żywo” w Bednarach. Zaprezentowaliśmy również nowe, tegoroczne konstrukcje: zgrabiarki, owijarki samozaładowczej oraz wału polowego. Prócz nich także stale rozbudowywany dział maszyn komunalnych, gdzie można było zobaczyć prototypowy egzemplarz unikalnej na rynku zamiatarki listwowej.