Kierownik produkcji

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem kilkudziesięciu osób.
  • Nadzór nad wykonaniem założeń produkcyjnych dla zmiany pod względem bezpieczeństwa pracy, jakości, jej ilości i efektywności.
  • Optymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej poprzez właściwy nadzór nad pracownikami i parkiem maszynowym.
  • Praca nad ciągłym udoskonalaniem procesów produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w obszarze produkcji.
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Znajomość podstawowych zagadnień dot. technik planowania produkcji, jakości.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.
  • Silna orientacja na cele.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
  • Preferowane wykształcenie techniczne lub doświadczenie w pracy w branży metalowej lub rolniczej.

Oferujemy:

  • Ciekawą, stawiającą wyzwania pracę w firmie produkcyjnej o globalnym zasięgu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stałą formę zatrudnienia.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę na miejscu.

Aplikujących na stanowisko prosimy o skorzystanie z zamieszczonego obok formularza lub przesłanie CV na adres sekretariat@metal-technik.com.