Informatyk/
Administrator sieci

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa pracowników firmy pod kątem działania komputerów/drukarek itp.
  • Obsługa funkcjonującego w firmie oprogramowania/licencji.
  • Kontrola poprawności działania, ewentualne naprawy i rozbudowa sieci LAN.
  • Konserwacja serwerów.
  • Archiwizacja baz danych.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi informatycznej.
  • Aktualizacja informacji na stronie internetowej.
  • Wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień sieciowych.
  • Umiejętności pracy w środowiskach bazodanowych.
  • Biegłe poruszanie się w CMS na bazie WordPress.
  • Komunikatywność.
  • Sumienność.
  • Mile widziane umiejętności marketingowe.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres: dyr.techniczny@metal-technik.com